niedziela, 12 czerwca 2005
Wirtualny Rózaniec

Czy można przesuwac paciorki różanca w wirtualnej rzeczywistości? Okazuje się że tak .Trzeba mieć tylko komputer. Dzieki niemu i specjalnemu oprogramowaniu możliwe jest wirtualne przesuwanie paciorków różanca .Modlitwa jest jednak bardzo realna.To my sie modlimy .

Specjalne oprogramowanie różancowe to bezpłatny , mały i prosty programik "Virtual Rosary". Mozna go pobrac stad : http://www.virtualrosary.org/download/install/vrsetup.exe

A tak wyglada

Ma w sobie fabrycznie aż 14 jezyków , jezyk polski także , wystarczy kliknać na preferencje , potem wybrac jezyk polski z listy.

Ma w sobie muzykę i ilustracje.Możemy dodac swoja modlitwę na stronie virtualrosary.org i ta modlitwa zostanie dodana do programu i ludzie z calego swiata beda modlić się w naszej intencji a my także możemy modlic sie za siebie i innych.Możesz to także uczynić wpisując swoją intencję , prośbę o modlitwę w powyższy formularz .Ten program nie tylko uczy modlitwy różańcowej ale ożywia naszą modlitwę ponieważ łaczy z tysiącami innych modlacych się z Toba i dla Ciebie . Nieważne kim jestes , czy kimś kto się nigdy nie modlił czy pokorną zakonnicą , to modlitwa bezcenna dla Ciebie. Różaniec jest piekną i poteżną modlitwą oddania się Bogu przez Maryję . Życie oferuje nam ból i radość ,  ale też zawsze nadzieję. Różaniec jest modlitwą nadziei.